HYALURONIC ACID cosmetics

HYALURONIC ACID SERUM

 

Hydratační a liftingové sérum s vysokým obsahem nejkvalitnější kyseliny hyaluronové.

Vyplňuje hluboké i jemné vrásky, zlepšuje hydrataci a elasticitu pokožky a do hloubky ji vyživuje. Je vhodné pro všechny typy kůže zvláště pak pro citlivou. Sérum se rychle vstřebává a na pokožce vytvoří jemný film bez pocitu mastnoty.

Hyaluronic Acid SERUM obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové – nízkomolekulární, která proniká hluboko do pokožky a působí „zevnitř“ a vysokomolekulární formu vytvářející ochranný hydratační film na povrchu kůže.    

Panthenol, Elastin a Tocopheryl tvoří vyvážený komplex, každá z látek podporuje regeneraci pleti a přináší okamžitý pocit hladké a napjaté pokožky. Tyto látky přispívají ke zlepšení textury pleti, která se projeví sametovou hebkostí.

Aplikace: malé množství séra aplikujte jemnou masáží na vyčištěnou a odlíčenou pleť obličeje a dekoltu jednou až dvakrát denně

Tip: Lze použít samostatně anebo pod denní či noční krém.

 

 


HYALURONIC ACID DAY CREAM

Hydratační denní krém s vysokým obsahem nejkvalitnější kyseliny hyaluronové a mandlového oleje.
Výrazně zlepšuje hydrataci a elasticitu pokožky, do hloubky ji vyživuje a posiluje obrannou bariéru proti nepříznivým vnějším vlivům.
Je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pak pro citlivou. Krém se rychle vstřebává a na pokožce vytvoří jemný film bez pocitu mastnoty.

Aplikace: malé množství krému aplikujte jemnou masáží na vyčištěnou a odlíčenou pleť obličeje a dekoltu jednou až dvakrát denně. Jemná textura krému umožňuje nanesení pod make-up.
Tip: pro efekt sametové pokožky aplikujte nejprve Hyaluronic Acid Serum a následně Denní krém 

Aktivní látky: Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí kůže a je hlavní složkou zajišťující její pružnost a hydrataci.   S přibývajícím věkem dochází k jejímu úbytku, což se projeví ztrátou pružnosti pokožky a přibýváním vrásek.  Kyselina hyaluronová má vysoké hydratační schopnosti, ale i příznivě působí na elasticitu kůže a podporuje zjemnění její textury, což jsou hlavní efekty vedoucí k účinnému omezení vrásek.
Denní krém obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové – nízkomolekulární, která proniká hluboko do pokožky a působí „zevnitř“ a vysokomolekulární formu vytvářející ochranný hydratační film na povrchu kůže.   
Vzácný mandlový olej  má na pokožku klidnící účinky a současně přináší hedvábnou jemnost.
Elastin, Panthenol a Tocopheryl podporují regeneraci, obnovení a zlepšení struktury pleti.

 

HYALURONIC ACID NIGHT CREAM

Noční výživný krém s vysokým obsahem nejkvalitnější kyseliny hyaluronové a vzácnými přírodními oleji. Během noci vyživuje a revitalizuje unavenou pleť a dodává ji mladistvého vzhledu.

Aplikace: malé množství krému aplikujte každý večer jemnou masáží na vyčištěnou a odlíčenou pleť obličeje a dekoltu.  Po nanesení přináší okamžitý pocit hedvábné jemnosti. Je vhodný pro nanesení na hydratační sérum.

Tip: pokožce můžeme společně s aplikací krému dopřát jemnou masáž, krouživými pohyby jej vetřeme do pokožky dekoltu, krku a obličeje, od hrudníku směrem k čelu.

Aktivní látky: Kyselina hyaluronová dokonale váže vodu, hluboce hydratuje pokožku a zlepšuje stav vrásek, zjemnňuje jejich linek a zlepšuje strukturu a texturu pokožky. Vyvážený je obsah dvou forem kyseliny hyaluronové -  nízkomolekulární, která proniká hluboko do pokožky a působí „zevnitř“ a vysokomolekulární formu vytvářející ochranný hydratační film na povrchu kůže.   
Tokopheryl, Elastin a Panthenol podporují regeneraci, obnovení  a zlepšení struktury pleti. Přináší pocit hladké a napjaté pokožky. Hedvábnou jemnost, klidnící účinky a ošetření pleti formou podpory obnovení kožního filmu podporují vzácné rostlinné oleje – madlový, makadamiový a bambucký. 

 

Hyaluronic Acid serum
Hyaluronic Acid day cream
Hyaluronic Acid night cream

© Copyright SILVITA s.r.o. 2018, vytvořilo studio Pixel Design

Podmínky užití | Mapa stránek